7 July 2016
Therese Brusberg
Chef Göteborgs 400-årsjubileum
therese.brusberg@goteborg.com
Alexsandra Flinck
Projektledare / Projektkoordinator
alexsandra.flinck@goteborg.com
Annelie Karlsson
Projektledare Tillgänglig skärgård
annelie.karlsson@goteborg.com
Annika Lotzman Sandelind
Processledare
annika.lotzman.sandelind@goteborg.com
Birgitta Bergerlind
Enhetschef
birgitta.bergerlind@goteborg.com
Cecilia Helsing
Utställningsansvarig Göteborgs Stadstriennal
cecilia.helsing@goteborg.com
Charlott Holmåker
Presskontakt
charlott.holmaker@goteborg. com
Elvira Sandell
Grafisk formgivare / Digital kommunikatör
elvira.sandell@goteborg.com
Hanna Löfqvist
Kommunikatör Göteborgs Jubileumsfirande 2023
hanna.lofqvist@goteborg.com
Hannah Håkansson
Grafisk formgivare / Digital kommunikatör
hannah.hakansson@goteborg.com
Ingrid Dahlén
Samordnare Ungt inflytande / Power to the Youth / Social hållbarhet
ingrid.dahlen@goteborg.com
Jessica Winnberg
Producent
jessica.winnberg@goteborg.com
Johan De Paoli
Art Director
johan.depaoli@goteborg.com
Khalid Abadir
Jubileumskoordinator
khalid.abadir@goteborg.com
Kristian Ferrara
Projektledare Göteborgs 400-årsfest
kristian.ferrara@goteborg.com
Magnus Mott
Projektledare Rain Gothenburg
magnus.mott@goteborg.com
Maria Cylvén
Jubileumssamordnare
maria.cylven@goteborg.com
Mia Samuelsson
Konstnärlig ledare
mia.samuelsson@goteborg.com
Sofia Berntsson
Utvecklingsledare
sofia.berntsson@goteborg.com
Therése Looström
Kommunikationsstrateg
therese.loostrom@goteborg.com

Uppdatera din webbläsare

Er webbläsare är utdaterad och sidan kommer därför kanske inte fungera som tänkt. Uppdatera din webbläsare här: Updatera din webbläsare

Uppdatera din webbläsare